0
0
0

Мідно-фосфорний припой

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Felder
  • Модель: Медно-фосфорный припой
  • В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

1. Оплата при отриманні "Відрізна продукція, а також товари вартістю до 200грн, відправляємо за частковою або повною оплатою " Нова Пошта або УКРПОШТА 2. Оплата на розрахунковий рахунок ФОП

Доставка

У той же день якщо оплата надійшла до 13-00

Компанія «ТОВ " ЛАВР ПЛЮС» пропонує припій виробництва «Brazetec» (Німеччина)

Процес пайки — це найважливіша операція при монтажі обладнання, що забезпечує з'єднання всіх основних компонентів холодильної системи в замкнутий контур. Якість і міцність пайки залежить від припою, який вибирається в залежності від марки металів і сплавів з'єднуваних елементів. Важливо також враховувати спосіб пайки, температурні обмеження, розмір деталей, обтяженість сполук (механічну міцність), корозійностійкість і пр. В холодильних системах для пайки міді і мідних сплавів (латунь, бронза, червона латунь), а також для сталевих деталей з мідним або латунним покриттям найбільш часто використовуються:

Твердий припой мідно-фосфорний з вмістом срібла до 15%
Ттвердый припій офлюсований з вмістом срібла понад 30%

Припої «BrazeTec» для пайки міді і мідних сплавів

Припій — метал або сплав, що вводиться у зазор між з'єднаннями деталями, що має більш низьку температуру початку плавлення, ніж основний матеріал. В якості припою використовуються чисті метали (фіксована температура плавлення) та їх сплави (інтервал температур плавлення).

Пайка — складний фізико-хімічний процес отримання нероз'ємного з'єднання за допомогою нагрівання основної деталі та рідкого присадочного матеріалу (припою). Паяное з'єднання утворюється між припоєм і паяемым матеріалом шляхом розплавлення, змочування і розтікання припою по поверхні основного матеріалу з подальшою його кристалізацією.
Міцність паяного з'єднання визначається виникненням хімічних зв'язків між прикордонними шарами припою і основного металу (адгезією), а також зчепленням частинок між собою всередині припою або основного металу (когезией). Олово, свинець, срібло мають хорошу адгезію до міді.

Процес взаємодії молекул або атомів рідини і твердого тіла на межі розділу двох середовищ призводить до ефекту змочування — це явище, при якому сили тяжіння між молекулами розплавленого припою і молекулами основного металу вище, ніж внутрішні сили тяжіння між молекулами припою (рідина «прилипає» до поверхні).

Для якісного з'єднання металів припой повинен розтектися і «змочити» основний метал. Хороше змочування відбувається тільки на абсолютно чистою, не окисленої поверхні. Для цієї мети поверхні піддають механічному очищенню та використовують флюси. В тонких зазорах (капілярах) спільна дія сил поверхневого натягу і ефекту змочування виражено сильніше.

Для отримання ефекту капілярності в мідних трубопроводах, що з'єднуються пайкою, використовують з'єднання «внахлест». При з'єднанні труби і фітинга, між зовнішнім діаметром труби і внутрішнім діаметром фітинга залишається зазор 0,02...0,25 мм (ГОСТ 19249-73 «З'єднання паяні. Основні типи і параметри»). Цього достатньо для виникнення капілярного ефекту при пайку.

Даний ефект дозволяє припою рівномірно і досить швидко поширюватися по всій поверхні монтажного зазору. При величині зазору не більше 0,4 мм в коаксіальному з'єднанні, капілярний ефект створює паяний шов, шириною порівнянний з діаметром труби. Це дає надміцне з'єднання.

Найбільш поширеною технікою з'єднання мідних трубопровідних системах є капілярна низькотемпературна й високотемпературна пайка.

Високотемпературна пайка — це пайка з температурою вище 450°С. Для високотемпературної пайки застосовуються припої на основі міді та срібла й ряду інших металів. Тому її часто називають твердою пайкою. Більш міцні і тугоплавкі метали припою дають паяний шов, кращий за механічним і температурним параметрам.
Високотемпературна (тверда) пайка проходить при температурах 600°С-800°С. Для пайки застосовується тільки газопламенный метод нагріву.
При високотемпературній пайці відбувається відпал металу і він розм'якшується. Щоб втрата міцності була мінімальною, охолодження з'єднання повинно бути природним — повітряним, а нагрівання мінімальним, рівномірним.

Для високотемпературної пайки застосовують в основному припої: мідно-фосфорний (склад Cu 94% P 6%) або мідно-фосфорний з сріблом (Ag2%,5%,15%) — це тверді припої для пайки міді і її сплавів. Вони володіють високою жидкотекучестью і самофлюсующимися властивостями. Шви міцні, але недостатньо еластичні в умовах низьких температур.

Для отримання особливих властивостей паяного шва можуть застосовуватися срібні припої не містять фосфор, які володіють високою пластичністю, міцністю. Вони володіють високою тепло - і електропровідністю і високою пластичністю, міцністю і корозійною стійкістю. Випускаються в паличках в оболонці з флюсу. Порівняно з мідно-фосфорними мають більш високу вартість.

Варто утриматися від використання твердих срібних припоїв з вмістом кадмію (Cd). При пайку, по причині змісту у цих припоях кадмію і цинку, існує небезпека щілинної корозії. Крім того, припої, які містять кадмій, під час плавлення утворюють пари з оксидами кадмію, які досить токсичні і можуть стати причиною захворювань.
Припої «BrazeTec» мідно-фосфористые з утриманням та без вмісту срібла
Даний тип припоїв може бути використаний для робочих температур від -55 0С до +150 0С. Припої з вмістом фосфору були спеціально розроблені для пайки міді та мідних сплавів (латуні, бронзи). При пайку мідь з міддю використовувати флюс немає необхідності завдяки вмісту фосфору. Використання цих припоїв в атмосфері з вмістом сірки не допустимо. Це особливо актуально для приміщень, де проводиться вигодовування тварин і відбувається виділення сірки через розкладання протеїнів. Мідно-фосфорні припої не застосовуються для пайки сталей із-за утворення крихкої фосфидной плівки за межі шва, що може призвести до порушення герметичності з'єднання та витокам.

Поставляються у вигляді паличок діаметром 1,5/2,0/3,0 мм і довжиною 500 мм

Мідно-фосфористые припої із вмістом срібла до 15% призначені для пайки в холодильній промисловості і системах кондиціонування. Вони мають порівняно невелику температуру плавлення, володіють гарною плинністю при пайці міді та деяких її сплавів. Із-за присутності в складі припою фосфору не вимагається застосування флюсу. Паяні шви відрізняються значною міцністю і корозійною стійкістю. Припої широко використовуються при монтажі холодильного обладнання, для сполук, які відчувають незначні вібраційні й ударні навантаження, при цьому зі збільшенням вмісту срібла пластичність збільшується. При пайку елементів арматури з нетермостойкими елементами (ТРВ, клапани, оглядові стекла) потрібно охолодження останніх для запобігання неприпустимого перегріву.

S15 вміст срібла 15%. Припій пластичний з-за високого вмісту срібла і зниженого вмісту фосфору, прекрасно заповнює зазори з'єднань і дає щільні шви. Паяний шов витримує помірні вібраційні та ударні навантаження.

S5 вміст срібла 5%. Найпопулярніший припій серед монтажників, пластичний, має повільний розтіканням, тому здатний заповнювати великі зазори. Застосовується в середньому діапазоні температур. Паяний шов витримує невеликі вібраційні та ударні навантаження.

S2 вміст срібла 2%. Це економічний припій використовується для пайки міді і її сплавів у з'єднаннях, не зазнають ударних і вібраційних навантажень. Має середню розтікання.

S94 вміст срібла 0%. Це чисто мідно-фосфорний припой, який застосовується для пайки міді. При пайку латуні або бронзи використовують флюс для запобігання утворення окисного покриття на основних металах. Це покриття перешкоджає змочування і розтікання припою. При пайці міді і мідних з'єднань, мідно-фосфорні припої є самофлюсующимися.

В холодильной технике большинство европейских производителей автоматики и запорной арматуры рекомендуют применение припоя с содержанием серебра не менее 5%.
Серебряные припои с флюсом имеют достаточно низкую температуру плавления и хорошо «смачивают» соединяемые поверхности. Они прекрасно заполняют зазоры соединений и дают прочные и эластичные швы — широко применяются при изготовлении и монтаже холодильного оборудования, особенно при пайке соединений, испытывающих значительные вибрационные нагрузки в большом диапазоне рабочих температур, например, при пайке трубопроводов к компрессору.

CoMet 4576U с содержанием серебра 45%. Припой обладает высокой текучестью, несравнимым капиллярным притяжением, глубоким прониканием, высокой сопротивляемостью коррозии. Рекомендуется для пайки элементов, испытывающих значительные нагрузки из-за вибрации и арматуры, содержащей нетермостойкие элементы.

CoMet 4076U с содержанием серебра 40%. Припой пластичный, жидкотекучий, легко проникающий в зазор соединения. Экономичный вариант. Рекомендуется для пайки меди, сталей в любых сочетаниях, а также для соединений, испытывающих вибрационные и ударные нагрузки.

CoMet 3476U з вмістом срібла 34%. Чудовий твердий припой, володіє швидким розтіканням, що дозволяє отримувати щільні шви при значних монтажних зазорах.

CoMet 3076U з вмістом срібла 30%. Має нормальне розтікання, добре формує паяний шов в будь-якому просторовому положенні. Найбільш популярний з припоїв з високим вмістом срібла.

Для проведения монтажных работ следуют иметь несколько видов припоя — как медно- фосфорный, так и более дорогой серебряный припой. Применение того или иного припоя всегда обуславливается материалом и размером соединяемых деталей, температурным режимом и нагрузками на соединениях. От того, правильно ли выбраны для работы припои и флюсы, во многом зависит качество монтажа. Кроме этого, не стоит пренебрегать предварительными работами по обработке труб перед пайкой. Також варто користуватися припоями перевірених, надійних виробників, які гарантують високу якість своєї продукції і добре зарекомендували себе на ринку.

Мітки: Мідно-фосфорний припой

Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження
Заканчивается
0
732грн.
До кошика
Товари зі знижкою