0
0
0

Фреон R-22 фреон R-22 / хладон R-22 / холодоагент R-22 |

Код товару: 00050
0
Фреон 22 (Refrigerant) 13,6 кг Фреони — 22, 134, 410, 404 галогеноалканы, фторовмісні похідні насичених вуглеводнів (головним чином метану і етану) Газ фреон або, як його називають в деяких джерелах, холодоагент є невід'ємною складовою будь-якого кондиціонера. Фреон необхідний для нагрівання або охолодження теплообмінника кондиціонера, регулює температуру повітря в приміщенні. Продаж фреону це те, що пропонує наша компанія. Існують різні види фреонів. В даний час найбільш популярним і п..
4 342грн.
Код товару: 07565
0
ВНИМАНИЕ!!!!!! ДРУГОЙ КРАН НА ДАННЫЙ МОМЕНТ НЕ ПОДХОДИТ Кран для данного баллона https://www.lavrplus.com.ua/?route=product/product&product_id=3220Хімічна назва хладона R22 – дифторхлорметан. Хладон 22 (хімічна формула: CF2ClH). Цей безбарвний газ має слабкий запах хлороформу і відноситься до групи гидрохлорфторуглеродов. Хладон R22 широко застосовується у промисловості в основному в якості холодоагенту. В даний час можна сказати, що він став найбільш популярним аерозольним пропеллентом з ч..
486грн.
Заканчивается
Код товару: 00050 / Фреон 22
0
Фреон, хладон,R-134a,R-404a,R-22,R-406А,R-407С,R-410А,R-507,R-600А балонах 13,6 кг, R-404а в балонах 10,9 кг Газ фреон або, як його називають в деяких джерелах, холодоагент є невід'ємною складовою будь-якого кондиціонера. Фреон необхідний для нагрівання або охолодження теплообмінника кондиціонера, регулює температуру повітря в приміщенні. Продаж фреону це те, що пропонує наша компанія. Існують різні види фреонів. В даний час найбільш популярним і поширеним є хладон R22, що представляє собо..
319грн.
Код товару: 04426
0
Хімічна назва хладона R22 – дифторхлорметан. Хладон 22 (хімічна формула: CF2ClH). Цей безбарвний газ має слабкий запах хлороформу і відноситься до групи гидрохлорфторуглеродов. Хладон R22 широко застосовується у промисловості в основному в якості холодоагенту. В даний час можна сказати, що він став найбільш популярним аерозольним пропеллентом з числа гидрохлорфторуглеродов. Екологічні властивості, якими володіє фреон 22, набагато краще, ніж у R12 або R502. Основними перевагами, які зумовили н..
371грн.
Продано
Код товару: Фреон 22 баллон 6,8 кг
0
Фреони — 22, 134, 410, 404 галогеноалканы, фторовмісні похідні насичених вуглеводнів (головним чином метану і етану) Газ фреон або, як його називають в деяких джерелах, холодоагент є невід'ємною складовою будь-якого кондиціонера. Фреон необхідний для нагрівання або охолодження теплообмінника кондиціонера, регулює температуру повітря в приміщенні. Продаж фреону це те, що пропонує наша компанія. Існують різні види фреонів. В даний час найбільш популярним і поширеним є хладон R22, що представляє со..
190грн.
Фреон R-22 фреон R-22 / хладон R-22 / холодоагент R-22 |

Газ фреон або, як його називають в деяких джерелах, холодоагент є невід'ємною складовою будь-якого кондиціонера. Фреон необхідний для нагрівання або охолодження теплообмінника кондиціонера, регулює температуру повітря в приміщенні. Продаж фреону це те, що пропонує наша компанія.


Існують різні види фреонів. В даний час найбільш популярним і поширеним є хладон R22, що представляє собою зріджений під тиском безбарвний газ з легким запахом хлороформу. Цей фріон входить до складу більше дев'яноста відсотків існуючих на сьогоднішній день моделей кондиціонерів. На сторінці нашого сайту Ви можете побачити ціни на фреони, що відповідає всім нормативним вимогам та стандартам якості. В настоящее время во всех странах Европы осуществляется полномасштабный переход на максимально экологически чистые хладагенты, но в нашей стране, к сожалению, пока еще изготовляется и применяется фрион R-22. Вообще-то, ученые так и не смогли доказать, что в появлении озоновых дыр виновен именно газ фреон. Для жизни и здоровья людей использование фреона r 22 опасности не представляет.
Фреон R22 продається в балонах 13,6 кг. Ви можете замовити хладон R22 на нашому сайті від 1 балона. У холодильних і компресорних установках, теплових насосах і в системах кондиціонування його застосовують для одержання низьких температур. Разом з цим холодоагентом в холодильних установках треба застосовувати алкибензольные або мінеральні масла. Хладагент R 22 по своїх екологічних властивостях перевершує фреон марок R-12 і R-502, саме тому фріон r22 так широко поширений. При безпосередньому контакті з відкритим вогнем і розпеченими предметами холодоагент розкладається, при цьому утворюються шкідливі токсичні речовини, але, на щастя, це відбувається дуже рідко. У нас Ви можете купити фреон R 22 провідних виробників, що відповідає всім вимогам та стандартам якості.