0
0
0

Запчастини та інстремент для холодильної техніки

Код товару: TR1124.L.J9.S2
0
No-Acid - нейтралізатор кислотності TR1124.L.J9.S2 картридж 12 мл упаковка: картонна коробка. В упаковці пластикові адаптери 1/4 SAE і 5/16 SAE   No-Acid NO-ACID - нейтралізатор, створений для повного усунення кислотності з систем кондиціонування і охолодження. Він також допомагає запобігти згоряння компресора. Принцип дії: Хімічні компоненти NO-ACID знаходять кислоту, яка утворилася усередині системи і видаляють її. Дана кислота в системі може утворюватися в результаті розпаду фре..
154грн.
Код товару: TR1132.C.J9
0
Super Dry - дегидратирующая присадка TR1132.C.J9 1/4 SAE і 5/16 ЅАЕ картридж 30 мл, c пластиковими адаптерами 1/4 SAE і 5/16 SAE Super Dry Дегидратирующая присадка,що запобігає утворенню вологи в кондиціонерах і холодильних установках. Принцип дії: SUPER DRY містить специфічні елементи, які стабілізують масла і дозволяють запобігти утворенню вологості в кондиціонерах і холодильних установках. Переваги: • Працює в будь-яких системах, незалежно від їх розміру. • Сумісний з усіма ..
202грн.
Код товару: TR1132.F.R1.P1
0
Super Dry - дегидратирующая присадка TR1132.F.R1.P1 флакон 100 мл з дозатором 5/10 мл Super Dry Дегидратирующая присадка,що запобігає утворенню вологи в кондиціонерах і холодильних установках. Принцип дії: SUPER DRY містить специфічні елементи, які стабілізують масла і дозволяють запобігти утворенню вологості в кондиціонерах і холодильних установках. Переваги: • Працює в будь-яких системах, незалежно від їх розміру. • Сумісний з усіма фреонами включаючи CFC, HFC and HCFC. • Сум..
564грн.
Код товару: TR1132.L6.J9
0
Super Dry - дегидратирующая присадка TR1132.L6.J9 картридж 12 мл, (ціна за 1 шт.) упаковка блістер - 6шт. Включає 2 адаптера.   Super Dry Дегидратирующая присадка,що запобігає утворенню вологи в кондиціонерах і холодильних установках. Принцип дії: SUPER DRY містить специфічні елементи, які стабілізують масла і дозволяють запобігти утворенню вологості в кондиціонерах і холодильних установках. Переваги: • Працює в будь-яких системах, незалежно від їх розміру. • Сумісний з усіма ..
84грн.
Код товару: TR1013.J.01
0
Балон-аерозоль 200 мл THOR TR1013.J.01 Продукт, призначений для видалення з поверхонь залишків різьбового герметика, який діє швидко і ефективно. Спрей.    ..
156грн.
Код товару: E-808
0
Вальцювання ексцентрикова E-808 (блістер) 1/4 , 5/16, 3/8, 1/2, 5/8, 3/4 Вальцювання – це інструмент, призначений для радіального деформування труби в отворі трубної решітки теплообмінного апарату з метою створення міцно-герметичного з'єднання. Якість розвальцьовування мідних труб при монтажі систем кондиціювання та холодопостачання має принципове значення. Поверхня конуса, що утворюється при развальцовке, повинна бути максимально плоскою, рівною і гладкою, без задирок, борозенок, заломів. Це..
858грн.
Код товару: MS-050
0
Виброгаситель MS-050 1/2 (12) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для ..
250грн.
Код товару: MS-063
0
Виброгаситель MS-063 5/8 (16) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для ..
270грн.
Код товару: MS-075
0
Виброгаситель MS-075 3/4 (19) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для ..
340грн.
Код товару: MS-087
0
Виброгаситель MS-087 7/8 (22) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для ..
350грн.
Код товару: 00129
0
Виброгаситель MS-100 1-1/8 внутринний діаметр 29мм, зовнішній 32 мм, довжина 33 см )   Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контро..
500грн.
Код товару: MS-125
0
Виброгаситель MS-125 1-3/8 (35) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаю..
735грн.
Код товару: SVA 1-1/8
0
Виброгаситель SVA 1-1/8 (29) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаюван..
500грн.
Код товару: 00130
0
Виброгаситель SVA 1-3/8 (35), довжина 39 см Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители п..
735грн.
Код товару: SVA 1/2
0
Виброгаситель SVA 1/2 (12) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаювання..
218грн.
Код товару: SVA 3/4
0
Виброгаситель SVA 3/4 (19) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаювання..
338грн.
Код товару: SVA 5/8
0
Виброгаситель SVA 5/8 (16) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаювання..
270грн.
Код товару: SVA 7/8
0
Виброгаситель SVA 7/8 (22) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаювання..
350грн.
Код товару: МS-150
0
Виброгаситель МЅ-150 1-5/8 (41) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені дл..
990грн.
Код товару: 06635
0
  Витокошукач ELITECH WJL-6000 зручний, компактний для фреону R12, R134, R22 Виробники пропонують багато різних електронних течешукачів,що дозволяють визначити місця витоку хладагента. Якісь з приладів облают більшою чутливістю, якісь меншою. Існують різні способи оповіщення про знаходження місця витоку.Найбільш часто прилади сигналізують про знаходження витоку одночасно і звуковою сигналізацією, і світлової.Одним з кращих таких приладів є електронний витокошукач, у якого можна підви..
557грн.
Код товару: 06086
0
Витокошукач HLD-100 (3 гр/рік) Китай. Виробники пропонують багато різних електронних течешукачів,що дозволяють визначити місця витоку хладагента. Якісь з приладів облают більшою чутливістю, якісь меншою. Існують різні способи оповіщення про знаходження місця витоку.Найбільш часто прилади сигналізують про знаходження витоку одночасно і звуковою сигналізацією, і світлової.Одним з кращих таких приладів є електронний витокошукач, у якого можна підвищити або знизити чутливість в залежності від умо..
950грн.
Код товару: 00244
0
Гайковий ключ з храповим механізмом CT-123 (1/4", 3/16", 9/16", 1/2")..
125грн.
Код товару: CT-123
0
Гайковий ключ з храповим механізмом CT-123 (1/4", 3/16", 9/16", 1/2")..
125грн.
Код товару: TR1166.01
0
Герметик External зовнішній для R600 / R290 (20грам) TR1166.01 Errecom Герметик External зовнішній для R600 / R290 (20грам) TR1166.01 Errecom Модель: External Артикул виробника: TR1166.01 Производитель: Errecom Объём: 20 грам EXTERNAL – герметик, наносимый на поверхность различных компонентов системы кондиционерования и холодильных установок. Специально разработан для устранения всех типов утечек размером до 5 мм и применим на металлических и резиновых участках системы. ..
275грн.
Запчастини та інстремент для холодильної техніки

Деталі для кондиціонерів і холодильної техніки  Манометри, шланги, колектори, перехідники, вальцювання та інше!  Можливість здійснити професійний і недорогий ремонт за рахунок оригінальних комплектуючих за доступною ціною. Широкий асортимент і вигідні умови для оптових і роздрібних покупців. Грамотна консультація від фахівця. Збірка замовлення, відправка і доставка по Україні - в короткі терміни.