0
0
0

Ізоляція зі спіненого каучуку трубна і листова

Код товару: 04408
0
Каучукова ізоляція для труб 6/15, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)..
10грн.
Код товару: 04409
0
Каучукова ізоляція для труб 6/18, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)..
12грн.
Хит продаж
Код товару: 04405
0
Каучукова ізоляція для труб 6/6, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.) ..
7грн.
Код товару: 04406
0
Каучукова ізоляція для труб 6/10, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)..
8грн.
Хит продаж
Код товару: 04407
0
Каучукова ізоляція для труб 6/12, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)..
9грн.
Код товару: 06482
0
Каучукова ізоляція для труб 6/22, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)..
13грн.
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 6/42, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 6/42, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)..
25грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/60, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/60, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
14грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/28, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/28, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
20грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/18, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/18, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
11грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/54, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/54, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
14грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/76, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/76, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
20грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/114, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
INSUL-TUBE® - це саме те, що Вам потрібно.Опалення/ водопровід/ охолодження/ бар. Гнучка ізоляція для труб з синтетичного каучуку INSUL-TUBE , що випускається у вигляді трубок і призначена для: • ХОЛОДИЛЬНИХ СИСТЕМ • СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ • ОПАЛЕННЯ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ • ПРОМИСЛОВИХ ТРУБОПРОВОДІВ • ОБ'ЄКТІВ НАФТОХІМІЇ Теплоізоляція з спененного каучуку INSUL-TUBE 6 x 06 Теплоізоляція з спененного каучуку INSUL-TUBE 6 x 08 Теплоізоляція з спененного каучуку INSUL-TUBE 6 x 10 Теплоізо..
41грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/42, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/42, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
10грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/22, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/22, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
18грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/35, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/35, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
9грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 6/35, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 6/35, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)..
20грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/15, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/15, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
10грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 9/89, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 9/89, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)   Осн..
22грн.
Передзамовлення
Продано
Код товару: Каучуковая изоляция для труб 6/28, OneFlex (ВАНФЛЕКС)
0
Каучукова ізоляція для труб 6/28, OneFlex (ВАНФЛЕКС) Надійна теплоізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС), для складних інженерних систем — холодильного обладнання, низькотемпературних трубопроводів, систем вентиляції, кондиціонування та опалення , то рекомендують професійну теплоізоляцію на основі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС). Ізоляція зі спіненого каучуку Oneflex (ВАНФЛЕКС) в залежності від вимог може здійснюватися з різними покриттями (ПВХ, алюміній, липкий шар і т. д.)..
16грн.
Передзамовлення
Ізоляція зі спіненого каучуку трубна і листова

Спінений каучук, завдяки своїй закритопорістой структурою, не зволожується і не накопичує вологу, забезпечуючи надійний захист трубопроводів від корозії.   Великий діапазон робочих температур робить матеріал незамінним в суворих кліматичних умовах і складних експлуатаційних режимах.   Легко монтується на будь-які складні поверхні і важкодоступні місця.   Трубна ізоляція зі спіненого каучуку за своїми експлуатаційними характеристиками перевершує інші аналоги трубної ізоляції.