0
0
0

Каністри пластикові об'ємом від 0,5 л до 20 л

Код товару: 04395
0
БАКЛАЖКА 1 л. пластикова каністра Харків Горловина діаметром 35 мм Довжина/ширина/висота: 88 / 66 / 240 мм, Упаковка 99шт - ДШВ - 99см * 60см * 25 см Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 0,5 л до 40л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основний номенклатурний ряд представл..
10грн.
Код товару: 04399
0
Каністра 5 л пластикова каністра Харків, упаковка шт 21 Довжина/ширина/висота: 190 / 135 / 280 мм горловина діаметром 35 мм Розмір упаковки 21 шт - ДВШ - 95см*56см*28см Мы предлагаем потребителям тару объемом от 0,5л до 40л. Все канистры комплектуются резьбовидными крышками с контрольным кольцом для защиты от несанкционированного вскрытия и уплотнительной прокладкой. Для предотвращения утечки содержимого из канистры предусмотрена возможность индукционной запайки горловины. Основно..
24грн.
Код товару: 04401
0
БАКЛАЖКА 10 л.(штабельований) пластикова каністра Харків Довжина/ширина/висота: 234 / 191 / 300 мм Горловина діаметром 38,8 мм Упаковка 12 шт Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 0,5 л до 40л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основний номенклатурний ряд представлений пол..
45грн.
Продано
Код товару: Крышка для канистры синяя (1л., 5л.)
0
Кришка для канстры 1л, 5л. - синя. Кришки до каністр різних модифікацій. Кришки можуть комплектуватися фіксатором контрольного кільця, вкладишем для індукційної запаювання або ущільнювальною прокладкою в залежності від побажань і вимог конкретного замовника...
5грн.
Продано
Код товару: 04396
0
БАКЛАЖКА 2 л. пластикова каністра Харків, упаковка шт 55 Довжина/ширина/висота: 280х107х90 мм Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 1 л до 40л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основний номенклатурний ряд представлений полімерною тарою об'ємом 1л, 2л, 4л, 5л, 10л і 20л, яка зас..
17грн.
Продано
Код товару: Крышка для канстры зеленая (1л., 5л.)
0
Кришка для канстры 1л, 5л. - зелена. Кришки до каністр різних модифікацій. Кришки можуть комплектуватися фіксатором контрольного кільця, вкладишем для індукційної запаювання або ущільнювальною прокладкою в залежності від побажань і вимог конкретного замовника...
5грн.
Продано
Код товару: 04397
0
Каністра пластикова 3л. пластикова тара (баклажка) Харків, упаковка 30 шт Довжина/ширина/висота: мм Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 1 л до 40л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основний номенклатурний ряд представлений полімерною тарою об'ємом 1л, 2л, 4л, 5л, 10л і 20л, я..
17грн.
Продано
Код товару: Крышка для канистры черная (1л., 5л.)
0
Кришка для канстры 1л, 5л. - чорна. Кришки до каністр різних модифікацій. Кришки можуть комплектуватися фіксатором контрольного кільця, вкладишем для індукційної запаювання або ущільнювальною прокладкою в залежності від побажань і вимог конкретного замовника...
5грн.
Продано
Код товару: Баклажка 0.5 л.круглая пластиковая канистра
0
Баклажка 0.5 л. кругла пластикова каністра Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 0,5 л до 20 л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основний номенклатурний ряд представлений полімерною тарою об'ємом 0,5 л, 1л, 2л, 4л, 5л, 10л і 20л, яка застосовується для зберігання і транспортування..
9грн.
Продано
Код товару: Канистра 5 л. пластиковая штабилируемая, баклажка.
0
Каністра 5 л. пластикова штабилируемая, баклажка. Харків Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 0,5 л до 40л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основний номенклатурний ряд представлений полімерною тарою об'ємом 1л, 2л, 4л, 5л, 10л і 20л, яка застосовується для зберігання і транспорт..
26грн.
Продано
Код товару: Канистра пластиковая, тара, баклажка
0
БАКЛАЖКА 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20 л.(штабельований) пластикова каністра Харків Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 1 л до 40л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основной номенклатурный ряд представлен полимерной тарой объемом 1л, 2л, 4л, 5л, 10л и 20л, которая применяется для хранен..
7грн.
Продано
Код товару: Крышка для канстры красная (1л., 5л.)
0
Кришка для канстры 1л, 5л. - червона. Кришки до каністр різних модифікацій. Кришки можуть комплектуватися фіксатором контрольного кільця, вкладишем для індукційної запаювання або ущільнювальною прокладкою в залежності від побажань і вимог конкретного замовника...
5грн.
Продано
Код товару: Пищевая тара, пластиковая канистра, баклажка
0
БАКЛАЖКА 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20 л.(штабельований) пластикова каністра Харків Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 1 л до 40л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основний номенклатурний ряд представлений полімерною тарою об'ємом 1л, 2л, 4л, 5л, 10л і 20л, яка застосовується для збері..
7грн.
Продано
Код товару: Канистра 20 л.(штабелируемая) пластиковая канистра
0
Каністра 20 л.(штабельований) пластикова каністра Харків Довжина/ширина/висота: 293 / 243 / 402 мм Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 1л до 20л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основной номенклатурный ряд представлен полимерной тарой объемом 1л, 2л, 4л, 5л, 10л и 20л, которая примен..
80грн.
Продано
Код товару: Крышки для канистры цветные
0
Кришка для канстры 1л, 5л. - кольорова. Кришки до каністр різних модифікацій. Кришки можуть комплектуватися фіксатором контрольного кільця, вкладишем для індукційної запаювання або ущільнювальною прокладкою в залежності від побажань і вимог конкретного замовника...
5грн.
Продано
Код товару: Крышка для канистры желтая (1л., 5л)
0
Кришка для канстры - жовта. Кришки до каністр різних модифікацій. Кришки можуть комплектуватися фіксатором контрольного кільця, вкладишем для індукційної запаювання або ущільнювальною прокладкою в залежності від побажань і вимог конкретного замовника...
5грн.
Продано
Код товару: Канистра пластиковая 4 л. пластиковая баклажка
0
Каністра пластикова 4л. пластикова тара (баклажка) Харків Довжина/ширина/висота: 260х171х127 мм Ми пропонуємо споживачам тару об'ємом від 1 л до 40л. Всі каністри комплектуються резьбовидными кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття та прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини. Основной номенклатурный ряд представлен полимерной тарой объемом 1л, 2л, 4л, 5л, 10л и 20л, которая..
16грн.
Каністри пластикові об'ємом від 0,5 л до 20 л

Все каністри комплектуються резьбовіднимі кришками з контрольним кільцем для захисту від несанкціонованого розкриття і прокладкою ущільнювача. Для запобігання витоку вмісту з каністри передбачена можливість індукційної запаювання горловини.  Пластикові каністри (баклажки) 1л, 2л, 5л, 10л і 20л, яка застосовується для зберігання і транспортування такої продукції:   - лаки, фарби, розчинники, кислоти клеї;   - пестициди, агрохімікати, добрива;   - паливно-мастильні матеріали;   - будівельні суміші - шпаклівки, грунтовки;   - автохімія - тосол, антифриз, авторідини;   - масла - технічні, автомобільні   - побутова хімія - миючі засоби, шампуні   - харчова продукція - спирти, виноматеріали