0
0
0

Запчастини та інстремент для холодильної техніки

Код товару: TR1124.L.J9.S2
0
No-Acid - нейтралізатор кислотності TR1124.L.J9.S2 картридж 12 мл упаковка: картонна коробка. В упаковці пластикові адаптери 1/4 SAE і 5/16 SAE   No-Acid NO-ACID - нейтралізатор, створений для повного усунення кислотності з систем кондиціонування і охолодження. Він також допомагає запобігти згоряння компресора. Принцип дії: Хімічні компоненти NO-ACID знаходять кислоту, яка утворилася усередині системи і видаляють її. Дана кислота в системі може утворюватися в результаті розпаду фре..
228грн.
Код товару: TR1013.J.01
0
Балон-аерозоль 200 мл THOR TR1013.J.01 Продукт, призначений для видалення з поверхонь залишків різьбового герметика, який діє швидко і ефективно. Спрей.    ..
230грн.
Код товару: MS-050
0
Виброгаситель MS-050 1/2 (12) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для ..
250грн.
Код товару: MS-063
0
Виброгаситель MS-063 5/8 (16) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для ..
270грн.
Код товару: MS-075
0
Виброгаситель MS-075 3/4 (19) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для ..
340грн.
Код товару: MS-087
0
Виброгаситель MS-087 7/8 (22) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для ..
350грн.
Код товару: 00129
0
Виброгаситель MS-100 1-1/8 внутринний діаметр 29мм, зовнішній 32 мм, довжина 33 см )   Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контро..
500грн.
Код товару: MS-125
0
Виброгаситель MS-125 1-3/8 (35) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаю..
735грн.
Код товару: SVA 1-1/8
0
Виброгаситель SVA 1-1/8 (29) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаюван..
500грн.
Код товару: 00130
0
Виброгаситель SVA 1-3/8 (35), довжина 39 см Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители п..
735грн.
Код товару: SVA 1/2
0
Виброгаситель SVA 1/2 (12) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаювання..
218грн.
Код товару: SVA 3/4
0
Виброгаситель SVA 3/4 (19) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаювання..
338грн.
Код товару: SVA 5/8
0
Виброгаситель SVA 5/8 (16) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаювання..
270грн.
Код товару: SVA 7/8
0
Виброгаситель SVA 7/8 (22) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені для впаювання..
350грн.
Код товару: МS-150
0
Виброгаситель МЅ-150 1-5/8 (41) Виброгасители призначені для монтажу на лініях всмоктування і нагнітання на установках систем охолодження і кондиціонування повітря. Служать для мінімізації вібрації на трубах, що підключаються до компресорів. Крім цього вони знижують шум і компенсують невеликі температурні зміщення. Виброгасители з нержавіючої сталі з мідними приєднувальними частинами повністю зварні. При цьому немає необхідності контролювати перегріву при пайці. Виброгасители призначені дл..
990грн.
Код товару: 06635
0
  Витокошукач ELITECH WJL-6000 зручний, компактний для фреону R12, R134, R22 Виробники пропонують багато різних електронних течешукачів,що дозволяють визначити місця витоку хладагента. Якісь з приладів облают більшою чутливістю, якісь меншою. Існують різні способи оповіщення про знаходження місця витоку.Найбільш часто прилади сигналізують про знаходження витоку одночасно і звуковою сигналізацією, і світлової.Одним з кращих таких приладів є електронний витокошукач, у якого можна підви..
844грн.
Код товару: 06086
0
Витокошукач HLD-100 (3 гр/рік) Китай. Виробники пропонують багато різних електронних течешукачів,що дозволяють визначити місця витоку хладагента. Якісь з приладів облают більшою чутливістю, якісь меншою. Існують різні способи оповіщення про знаходження місця витоку.Найбільш часто прилади сигналізують про знаходження витоку одночасно і звуковою сигналізацією, і світлової.Одним з кращих таких приладів є електронний витокошукач, у якого можна підвищити або знизити чутливість в залежності від умо..
950грн.
Код товару: TR1166.01
0
Герметик External зовнішній для R600 / R290 (20грам) TR1166.01 Errecom Герметик External зовнішній для R600 / R290 (20грам) TR1166.01 Errecom Модель: External Артикул виробника: TR1166.01 Производитель: Errecom Объём: 20 грам EXTERNAL – герметик, наносимый на поверхность различных компонентов системы кондиционерования и холодильных установок. Специально разработан для устранения всех типов утечек размером до 5 мм и применим на металлических и резиновых участках системы. ..
406грн.
Код товару: 06132
0
  Герметик SealUp ERRECOM для фланцевих з'єднань 50ml SEALUP – герметик для з'єднань, стиків і муфт систем кондиціонування, який утворює на різьбі хімічно стійку плівку. Залишаючись еластичним, примикає до внутрішнім поверхням, заповнюючи мікрощілини. Ідеальний для компонентів з пластмаси та металів, які схильні до сильних вібрацій. Працює при температурі від -90° до +200°. Стійкий як при вакуумуванні, так і при тиску до 500 Bar / 7250 Psi. ПРИНЦИП ДІЇ? SEALUP по..
250грн.
Код товару: 06030
0
Герметик для кондиціонерів( стоп-текти) EXTREME 30ml R-134 Герметик EXTREME для кондиціонерів виявляє протікання фреону і герметизує її перманентно, не вступаючи в хімічну реакцію з вологою та киснем. EXTREME герметизує протікання фреону, максимальний розмір яких не перевищує 0,5 мм. Перманентно герметизує протікання фреону в гумових та металевих частинах системи. Бачимо при використанні будь У/Ф лампи. Істотно скорочує шуми компресора. Не містить полімери. Ідеальний для профілакт..
970грн.
Код товару: 06029
0
  Герметик для холодильних систем ( стоп-текти) EXTREME 30ml 1/4@ 5/16 SAE Errecom Герметик EXTREME для холодильних систем необхідний продукт у боротьбі з проблемою невеликих протікання фреону в гумових та металевих частинах кондиціонерів та холодильних установок.EXTREME герметик виявляє протікання фреону і герметизує її перманентно, не вступаючи в хімічну реакцію з вологою та киснем. Герметизує протікання фреону, максимальний розмір яких не перевищує 0,5 мм. Система КГ EXTREME ..
970грн.
Код товару: 06886
0
Гнучкий поясковый тен Шириною 15мм і завдовжки 430мм 220В 28ВТ підігріву компресора  ..
250грн.
Код товару: 06344
0
Гнучкий поясковый тен Шириною 15мм і завдовжки 450мм 220В 28ВТ підігріву компресора  ..
250грн.
Код товару: 00181
0
Двигатель обдува полюсный 25-40 (25W, 220-240V, 50Hz, 1300 об/мин)Weiguang Китай В НАЛИЧИИ СО СКЛАДА В ХАРЬКОВЕ. Двигун обдування полюсний 16-25 (16W, 220-240V, 50Hz, 1300 об/хв) Двигун обдування полюсний 18-30 (18W, 220-240V, 50Hz, 1300 об/хв) Двигун обдування полюсний 25-40 (25W, 220-240V, 50Hz, 1300 об/хв) Двигун обдування полюсний 34-45 (34W, 220-240V, 50Hz, 1300 об/хв)    ..
450грн.
Запчастини та інстремент для холодильної техніки

Деталі для кондиціонерів і холодильної техніки  Манометри, шланги, колектори, перехідники, вальцювання та інше!  Можливість здійснити професійний і недорогий ремонт за рахунок оригінальних комплектуючих за доступною ціною. Широкий асортимент і вигідні умови для оптових і роздрібних покупців. Грамотна консультація від фахівця. Збірка замовлення, відправка і доставка по Україні - в короткі терміни.