0
0
0

Кронштейни для кондиціонерів купити в магазині Лавр Плюс

Продано
Код товару: 400*520 мм
0
ККронштейны для кондиціонерів .(400*500 мм/2,0 мм) Харків. Для кондиціонерів Кронштейн (опора) застосовується для кріплення зовнішніх блоків кондиціонерів. Виготовляються парами: лівий + правий. Кронштейни для кондиціонерів Розміри, мм                                                          ..
155грн.
Продано
Код товару: 06191
0
Кронштейни для кондиціонерів 500*600 мм./3,0 мм.) Харків Кронштейн (опора) застосовується для кріплення зовнішніх блоків кондиціонерів. Виготовляються парами: лівий + правий. Прямий монтаж — найдешевший, стандартний варіант установки спліт-системи: * Зовнішній блок встановлюється на металеві кронштейни на міцну стіну під відкривається частина вікна. Якщо є доступ з землі, то установка можливо на висоту, доступну драбині — до 3 метрів; * Внутрішній блок встановлюється навпроти зовнішньо..
180грн.
Кронштейни для кондиціонерів купити в магазині Лавр Плюс

Кронштейни для кондиціонерів використовуються для установки зовнішнього блоку спліт систем на зовнішній частині будівель. До кронштейнів пред'являються особливі вимоги, так як від їх надійності, міцності і довговічності залежить не тільки робота системи кондиціонування, але й безпеку людей. Щоб уникнути проблем з провисанням зовнішнього блоку кондиціонера, слід використовувати тільки якісні кронштейни для кондиціонерів, призначені для використання з конкретним типом зовнішніх блоків.


Кронштейни для кондиціонерів розрізняються, перш за все, за розмірами зовнішніх блоків, для яких вони призначені. Ще одна важлива характеристика кронштейнів для кондиціонерів — максимальна маса, на яку вони розраховані. Ні в якому разі не можна перевищувати допустиме навантаження, краще придбати кронштейни для кондиціонерів з запасом, ніж ризикувати всією системою кондиціонування та здоров'ям людей.


Поверхня покрита порошковою фарбою, що збільшує стійкість матеріалу до іржі, агресивних умов зовнішнього середовища. Такі кронштейни для кондиціонерів можна використовувати для кріплення зовнішнього блоку кондиціонерів як на промислових, так і житлових, офісних будівлях, при цьому висота установки значення не має.