0
0
0

Провід ПВС великий асортимент в магазині Лавр Плюс

Код товару: 08072
0
Провід ПВС 4х1,5 Провід ПВС використовується для приєднання електричного устаткування промислового і побутового призначення до освітлювальних і силових мереж. Провод ПВС используется для присоединения электрического оборудования промышленного и бытового назначения к осветительным и силовым сетям. Провода ПВС широко используются в жилищно-коммунальном хозяйстве, а также при использовании средств малой механизации различного назначения и для подключения электрооборудования на приусадебных участках..
25грн.
Код товару: 08079
0
Провід ПВС 2х1,5 Провід ПВС використовується для приєднання електричного устаткування промислового і побутового призначення до освітлювальних і силових мереж. Провод ПВС используется для присоединения электрического оборудования промышленного и бытового назначения к осветительным и силовым сетям. Провода ПВС широко используются в жилищно-коммунальном хозяйстве, а также при использовании средств малой механизации различного назначения и для подключения электрооборудования на приусадебных участках..
16грн.
Провід ПВС великий асортимент в магазині Лавр Плюс

Провод ПВС используется для присоединения электрического оборудования промышленного и бытового назначения к осветительным и силовым сетям. Провода ПВС широко используются в жилищно-коммунальном хозяйстве, а также при использовании средств малой механизации различного назначения и для подключения электрооборудования на приусадебных участках. Использование провода рассчитано на электрические цепи с переменным током, величина напряжения которого не превышает 380 В, а электрическое сопротивление не более 270 Ом.
В якості струмопровідного елемента конструкції ПВС-проводи використовуються мідні жили, скручені без заповнювача. Мідна струмопровідна жила округлої форми володіє достатньою гнучкістю і є одним із самих ефективних провідників. В якості ізоляційного матеріалу використовується високоякісний полівінілхлорид. Зовнішня ізоляція надійно захищає струмопровідні жили від несприятливого механічного та хімічного впливу, стійкий до перепадів температури та агресивного впливу зовнішнього середовища. Провід ПВС має круглий перетин, а полівінілхлоридна оболонка заповнює проміжки між струмопровідними жилами; володіє достатньою гнучкістю, тому може забезпечувати з'єднання різної конфігурації.
Діапазон температур експлуатації проводів марки ПВС становить від -25°С до +40°С; однак навіть при температурі, рівній 70ºС провід не деформується, цілісність ізоляційного матеріалу не порушується.