0
0
0

Шланги заправні для фреону великий асортимент в магазині Лавр Плюс

Код товару: 06527
0
Заправний Шланг VALUE R-22 0,9 m З КРАНОМ Коплект 3шт Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору.Манометр показ..
1 121грн.
Код товару: 06361
0
Заправний Шланг VALUE R-22 0,9 m Коплект 3шт Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору.Манометр показує тиск х..
759грн.
Код товару: 06362
0
Заправний Шланг VALUE R-22 1,5 m Коплект 3шт Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору.Манометр показує тиск х..
978грн.
Код товару: 06363
0
Заправний Шланг VALUE R-410 0,9 m Коплект 3шт Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору.Манометр показує тиск ..
846грн.
Код товару: 06364
0
Заправний Шланг VALUE R-410 1,5 m Коплект 3шт Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору.Манометр показує тиск..
1 038грн.
Код товару: 00224
0
Заправний шланг 0,9 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування Заправний шланг 0,9 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного ..
184грн.
Код товару: 00227
0
У посилці шланг може бути будь-якого з 3-х кольорів (червоний, синій, жовтий) Відправляється шланг того кольору який є на залишку (можливості підбирання кольору - немає) Заправний шланг 0,9 м 1шт Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, ..
75грн.
Код товару: 00225
0
Заправний шланг 1,5 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування Заправний шланг 1,5 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного ..
220грн.
Код товару: 00228
0
В посылке шланг может быть любого из 3-х цветов (красный, синий, желтый) Отправляется шланг того цвета который есть на остатке (возможности подборки цвета - нет) Заправочный шланг 1,5м 1шт Сменные шланги для манометрической станции предназначены для соединения кондиционера и сервисного оборудования для вакуумирования и дозаправки. Комплект состоит из трех шлангов. Шланги используются для подключения манометрической станции к холодильному агрегату и заправочному баллону с хладагентом, ли..
90грн.
Код товару: 06873 / 3 шт комплект
0
Заправний Шланг для фреону 1,8 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування Заправний Шланг для фреону 1,8 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом..
285грн.
Код товару: 07106
0
В посылке шланг может быть любого из 3-х цветов (красный, синий, желтый) Отправляется шланг того цвета который есть на остатке (возможности подборки цвета - нет) Заправочный шланг 1,8м 1шт Сменные шланги для манометрической станции предназначены для соединения кондиционера и сервисного оборудования для вакуумирования и дозаправки. Комплект состоит из трех шлангов. Шланги используются для подключения манометрической станции к холодильному агрегату и заправочному баллону с хладагентом, ли..
105грн.
Код товару: 06850
0
Заправний Шланг для 410 фреону 0,9 м (3 шт) . Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування Заправний Шланг для фреону R-410 0,9 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з х..
220грн.
Код товару: 06658
0
Заправний Шланг для фреону R-410 VALUЕ 1,5 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору. Манометр показ..
1 170грн.
Код товару: 08326
0
У посилці шланг може бути будь-якого з 3-х кольорів (червоний, синій, жовтий) Відправляється шланг того кольору який є на залишку (можливості підбирання кольору - немає) Заправний шланг1/4-5/16 для 410 фреона Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з хо..
115грн.
Код товару: 06240
0
Ущільнювальні кільця для шлангів 1/4" Ціна за 1 шт...
8грн.
Код товару: 06407
0
Ущільнювальні кільця для шлангів фторопласт 5/16" Ціна за 1 шт. R-410..
10грн.
Продано
Код товару: Шланг заправочный VALUE R-22 1,5m С КРАНОМ Коплект 3шт
0
Заправний Шланг VALUE R-22 1,5 m З КРАНОМ Коплект 3шт Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору.Манометр показ..
1 168грн.
Продано
Код товару: 00223 / 3 шт комплект
0
Заправний шланг 0,5 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування Заправний шланг 0,5 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного ..
170грн.
Продано
Код товару: Шланг заправочный для фреона R-134 1,5м (3 шт) VALUЕ
0
Заправний Шланг для фреону R-134 1,5 м (3 шт) VALUЕ Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору. Манометр показ..
858грн.
Продано
Код товару: 07780
0
Заправний Шланг для фреону R-410 1,5 м (3 шт) . Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування Заправний Шланг для фреону R-410 1,5 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з..
260грн.
Продано
Код товару: Шланг заправочный для фреона R-410 VALUЕ 1,5м (3 шт)
0
Заправний Шланг для фреону R-410 VALUЕ 1,5 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильного агрегату і вакуумного насосу. Вентиль на колекторі перекриває прохід холодоагенту між шлангами різного кольору. Манометр показ..
935грн.
Продано
Код товару: 00229
0
Заправний Шланг з краном 0,9 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання. Заправний Шланг з краном 0,9 м (3 шт) Змінні шланги для манометричну станції призначені для з'єднання кондиціонера і сервісного обладнання для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів. Шланги використовуються для підключення манометричну станції до холодильного агрегату і заправочному балону з холодоагентом, або до холодильно..
560грн.
Продано
Код товару: 00237 (1-2)
0
Кульовий кран (заправний кран) 1/4-1/4 зовнішнє різьблення 1/4, зовнішнє різьблення 1/4 прямий Застосовується для керування кількості газу, що подається в систему кондиціонування . Має надійні кулькові механізми, штоки крана розраховані на тривалу експлуатацію...
174грн.
Продано
Код товару: 06340
0
Ущільнювальні кільця для шлангів 1/4" Ціна за 1 шт...
10грн.
Шланги заправні для фреону великий асортимент в магазині Лавр Плюс

Змінні шланги (Шланги заправні) для манометричної станції призначені для з'єднання кондиціонера і тари та упаковки для вакуумування і дозаправки. Комплект складається з трьох шлангів.