0
0
0

Шестерня редуктора м'ясорубки Delfa, Saturn, Vitek (не оригінал)

Продано
Відгуки:
(0)
  • Модель: 06927
  • Немає в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

1. Оплата при отриманні "Відрізна продукція, а також товари вартістю до 200грн, відправляємо за частковою або повною оплатою " Нова Пошта або УКРПОШТА 2. Оплата на розрахунковий рахунок ФОП

Доставка

У той же день якщо оплата надійшла до 13-00

Шестерня редуктора м'ясорубки Delfa, Saturn, Vitek (не оригінал) для м'ясорубки ( G-012 / ЛП11 )

Шестерня редуктора м'ясорубки Delfa, Saturn, Vitek (не оригінал)
Діаметр великого вінця - 45мм (54 зубців)
Діаметр меншого вінця - 34,5 мм (15 зубців)

 

 

 

 

Шестерня є складовою частиною редуктора м'ясорубки і пов'язана через запобіжну муфту з шнеком м'ясорубки.
Типова несправність - механічне пошкодження. Поломка шліців внаслідок надмірного тиску і зминання. Найчастіше з ладу можуть вийти кілька шестірнею контактують між собою в зчепленні.
В якості профілактики від поломок шестернею редуктора м'ясорубки не рекомендується піддавати м'ясорубку надмірним критичним навантаженням, а так само не допускати попадання твердих предметів в камеру для помелу м'яса, наприклад вилки, ножі, кістки і т. п. Тверді металеві не харчові предмети найчастіше призводять до поломки і заклинювання електром'ясорубок.
 

Мітки: Шестерня редуктора м'ясорубки Delfa, Saturn, Vitek (не оригінал) для м'ясорубки ЛП11

Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар.

Переглянуті товари
Нові надходження
Товари зі знижкою