0
0
0

Масло для вакуумних установок і вакуумних насосів (вакууматора)

Код товару: 06645
0
Масло для вакуумних насосів Petronas vacuum pump (Бельгія) Масло для вакуумних установок і насосів (вакууматоров) Масло для вакуумних насосів повинна володіти наступними характеристиками: в'язкість, стійкість до окислення, тиск насичених парів і граничний залишковий тиск. Масло для вакуумних насосів використовується в якості мастильного матеріалу (якщо мова йде про об'ємних вакуумних насосах, таких як високовакуумні паромасляные, механічні з масляним ущільненням, бустерні паромасляные і..
250грн.
Продано
Код товару: MC-90032
0
Масло для вакуумних установок і насосів (вакууматоров) Масло вакуумне Mastercool 1л MC-90032 Масло для вакуумних насосів повинна володіти наступними характеристиками: в'язкість, стійкість до окислення, тиск насичених парів і граничний залишковий тиск. Масло для вакуумних насосів використовується в якості мастильного матеріалу (якщо мова йде про об'ємних вакуумних насосах, таких як високовакуумні паромасляные, механічні з масляним ущільненням, бустерні паромасляные і пароструминні насоси..
0грн.
Продано
Код товару: Suniso vacuum pump
0
Масло для вакуумних установок і насосів (вакууматоров) Масло для вакуумних насосів повинна володіти наступними характеристиками: в'язкість, стійкість до окислення, тиск насичених парів і граничний залишковий тиск. Масло для вакуумних насосів використовується в якості мастильного матеріалу (якщо мова йде про об'ємних вакуумних насосах, таких як високовакуумні паромасляные, механічні з масляним ущільненням, бустерні паромасляные і пароструминні насоси), робочої рідини для паромасляных насосі..
0грн.
Продано
Код товару: VALUE (330 мл.)
0
Масло для вакуумних установок і насосів (вакууматоров) Масло VALUE було розроблено всесвітньо відомою компанією Shell і спеціально призначене для використання у вакуумних насосах. Його висока якість забезпечить тривалу і безперебійну роботу на весь термін експлуатації. Масло для вакуумних насосів повинна володіти наступними характеристиками: в'язкість, стійкість до окислення, тиск насичених парів і граничний залишковий тиск. Масло для вакуумних насосів використовується в якості мастильн..
0грн.
Масло для вакуумних установок і вакуумних насосів (вакууматора)

Масло для вакуумних насосів повинна володіти наступними характеристиками: в'язкість, стійкість до окислення, тиск насичених парів і граничний залишковий тиск.

Вакуумне масло використовується в якості мастильного матеріалу (якщо мова йде про об'ємних вакуумних насосах, таких як високовакуумні паромасляные, механічні з масляним ущільненням, бустерні паромасляные і пароструминні насоси), робочої рідини для паромасляных насосів і ущільнюючої рідини для насосів механічної дії, а також для наповнення рідинних вакуумметрів. Якщо вакуумне масло виступає як ущільнювальна рідина, то його завдання - забезпечувати герметичність робочих камер пристрою. Головна вимога, що висувається до масел для вакуумних насосів - це їх в'язкість. Адже саме в'язкість впливає на ущільнюючі і змащувальні властивості, а також на випаровуваність вакуумного масла. Якщо ж вакуумне масло використовується як робоча рідина, то в такому випадку слід вибирати таке вакуумне масло, яке характеризується низькою пружністю пари при робочій температурі в насосі, термічною стійкістю, а також хімічну інертність по відношенню до кисню і відкачується газів.

Якісне вакуумне масло - це запорука ефективної експлуатації вакуумного обладнання. Саме тому, перш ніж купити вакуумне масло потрібно ретельно оцінити всі його технічні характеристики і пам'ятати про те, що певні типи вакуумних насосів сумісні тільки з певними видами вакуумних масел.

Купити вакуумне масло Ви зможете в компанії ЛАВР ПЛЮС, зв'язавшись з нами по телефону або електронною поштою.