0
0
0

Слюда для мікрохвильових печей, різні розміри

Заканчивается
Код товару: 08277
0
Листовая слюда предназначена для самостоятельного изготовления и замены экрана магнетрона в СВЧ печах. При выборе материала, руководствуемся необходимыми размерами, например из листа 12 см*15 см можно изготовить несколько экранов. Причины для замены тонкой пластинки просты, тонкой листовую слюду делают для того, чтобы она пропускала микроволны, однако скопление жировых отложений и грязи приводит к возгоранию и прогоранию пластинки. Вследствие чего внутри камеры микроволновой печи образуются ра..
12грн.
Код товару: 06722
0
Листова слюда призначена для самостійного виготовлення та заміни екрану магнетрона в СВЧ печах. При виборі матеріалу, керуємося необхідними розмірами, наприклад з листа 25см*30см можна виготовити декілька екранів. Причини для заміни тонкої пластинки прості, тонкої листову слюду роблять для того, щоб вона пропускала мікрохвилі, проте скупчення жирових відкладень і бруду призводить до займання і прогорання пластинки. Внаслідок чого всередині камери мікрохвильової печі утворюються розряди і мікрох..
28грн.
Код товару: 06933
0
Листовая слюда предназначена для самостоятельного изготовления и замены экрана магнетрона в СВЧ печах. При выборе материала, руководствуемся необходимыми размерами, например из листа 25см*40см можно изготовить несколько экранов. Причины для замены тонкой пластинки просты, тонкой листовую слюду делают для того, чтобы она пропускала микроволны, однако скопление жировых отложений и грязи приводит к возгоранию и прогоранию пластинки. Вследствие чего внутри камеры микроволновой печи образуются разря..
39грн.
Продано
Код товару: Слюда листовая 40см*50см
0
Листова слюда призначена для самостійного виготовлення та заміни екрану магнетрона в СВЧ печах. При виборі матеріалу, керуємося необхідними розмірами, наприклад з листа 40см*50см можна виготовити декілька екранів. Причини для заміни тонкої пластинки прості, тонкої листову слюду роблять для того, щоб вона пропускала мікрохвилі, проте скупчення жирових відкладень і бруду призводить до займання і прогорання пластинки. Внаслідок чого всередині камери мікрохвильової печі утворюються розряди і мікрох..
144грн.
Слюда для мікрохвильових печей, різні розміри

Слюда характеризується високою термічною і хімічною міцністю, часто використовується в електротехніці, радіоелектроніці та інших сферах.  Листова слюда - відмінний теплостійкий діелектрик, застосовується в мікрохвильових печах в якості захисту хвилеводу магнетрона.