0
0
0

Мастило для сальників пральних машин в Україні ...

Код товару: 398
0
Мастило для металевих підшипників. COD 398 Форма випуску: туба 50 грам, код виробника EBI: 398. Мастило для підшипників необхідна в деяких випадках для наповнення старих працездатних підшипників. У процесі роботи мастило може випливати або вимиватися з підшипника, при правильній установці підшипників і сальника, буває це вкрай рідко. Не рекомендується застосовувати змащення для нових і закритих підшипників. Мастило для підшипників повинна бути універсальною, не мильною, придатної для висо..
98грн.
Код товару: 05340
0
Смазка для сальников стиральных машин 2 порции для стиральной машины   Мастило для сальников пральних машин 2 порції. Ми розфасували мастило для сальников по 2 порції. Її достатньо для того, щоб забити 1-2 сальника. Зроблено в першу чергу для роздрібних покупців, яким для ремонту своєї пральної машини немає сенсу купувати тюбик мастила.  ..
20грн.
Код товару: 05338
0
Універсальна змазка для сальников Grasso al titanio resistente передній acqua 50 гр., made in italy cod 399 Особливості: Мастило для сальников з домішками титану. Водовідштовхувальна, підвищує термін служби сальника. Зручна, економічна упаковка для тих кому необхідно часто використовувати подібну мастило в роботі. Эта смазка химически нейтральна, не меняет свойств самого сальника, не влияет на его эластичность и физические свойства сохранять заданную форму. Что нельзя сказать о многих друг..
100грн.
-10%
Акция
Продано
Код товару: C00292523 05339
0
Мастило для сальников 100 гр. ANDEROL (Indesit) для пральної машини Оригінальна спеціалізована мастило для захисних армованих манжет (сальников) пральних машин. Найменування: "Hydra-2", код виробу Indesit: C00292523 Вологовідштовхувальні властивості і відмінні характеристики температурної стійкості в поєднанні з оптимальними показниками в'язкості надійно ізолюють манжет захист підшипників від впливу вологи. Температурний поріг +190°C дозволяє мастильних компонентів зберігати свої власт..
341грн.307грн.
Продано
Код товару: 07359 GRS-001
0
Мастило для сальников 100 гр. GRS-001 аналог ANDEROL (Indesit) C00292523 Вологовідштовхувальні властивості і відмінні характеристики температурної стійкості в поєднанні з оптимальними показниками в'язкості надійно ізолюють манжет захист підшипників від впливу вологи. Температурний поріг +190°C дозволяє мастильних компонентів зберігати свої властивості при нагріванні. Перевага використання спеціалізованої мастила, крім фізико-механічних властивостей, полягає в хімічній нейтральності її ком..
179грн.
Мастило для сальників пральних машин в Україні ...

При заміні підшипника і сальника його (сальник) обов'язково необхідно заповнити мастилом. Оптимальним варіантом буде застосування тих мастильних речовин, які рекомендовані виробником машинки. Однак таке мастило може коштувати не дешево. Деякі майстри застосовують автомобільні та інші види змащення. Такі як:

  • Літол-24м,
  • ЦИАТИМ-221,
  • АЗМОЛ-Алюмина,
  • AMBLIGON,
  • та ін.


Є думка, що більшість видів мастила не підходить для даної мети. Так як вони розм'якшують сальник і він знову може вийти з ладу через рік-два. Тому, якщо хочете бути впевненими в тому, що машинка буде працювати справно і довго, краще використовувати мастила, рекомендовані виробниками або інші, але перевірені вами у справі.