0
0
0

Замок Electrolux 124967514 / 1249675131 для пральної машини

Відгуки:
(0)
  • Модель: 04949 / 124967514
  • В наявності
Оплата

Приват24, Monobank, Р/Р Приват24,

Доставка

У той же день якщо оплата надійшла до 13-00

Замок (УБЛ) для пральної машини Electrolux 124967514

Electrolux 1324418001
Electrolux 124967514
Electrolux 3792030425
Electrolux 1249675123
Electrolux 1249675149
Electrolux 1249675131
Electrolux 1249675107
Electrolux 1249675115
Electrolux EW1677F
Electrolux EW1677F (914002715 00)
Electrolux EW1677F (914512724 00)
Electrolux EW1677F (914512724 01)
Electrolux EW1677F (914512724 02)
Electrolux EW1677F (914512724 03)
Electrolux EW1677F (914512724 04)
Electrolux EW1677F (914512746 00)
Electrolux EW1677F (914512770 00)
Electrolux EW1677F (914512770 01)
Electrolux EW1677F (914512770 02)
Electrolux EW1677F (914512812 00)
Electrolux EW1677F (914512812 01)
Electrolux EW1677F (914512812 02)
Electrolux EW2206F
Electrolux EW2206F (914513046 00)
Electrolux EW2206F (914513046 01)
Electrolux EW2208F
Electrolux EW2208F (914513068 00)
Electrolux EW2408F
Electrolux EW2408F (914513041 00)
Electrolux EW2408F (914513041 01)
Electrolux EW2408F (914513041 02)
Electrolux EW2408F (914513041 03)
Electrolux EW2408F (914513042 00)
Electrolux EW2408F (914513042 01)
Electrolux EW2408F (914513094 00)
Electrolux EW670F
Electrolux EW670F (914792708 00)
Electrolux EW670F (914900020 00)
Electrolux EW670F (914900058 00)
Electrolux EW770F
Electrolux EW770F (914791157 00)
Electrolux EW876F
Electrolux EW876F (914514543 00)
Electrolux EW876F (914514543 01)
Electrolux EW880F
Electrolux EW880F (914792505 00)
Electrolux EW880F (914792524 00)
Electrolux EW880F (914792707 00)
Electrolux EW880F (914792710 00)
Electrolux EW880F (914900021 00)
Electrolux EW880F (914900022 00)
Electrolux EW880F (914900054 00)
Electrolux EWC10550W
Electrolux EWC10550W (914519101 01)
Electrolux EWD1300
Electrolux EWD1300 (914601661 00)
Electrolux EWD1300 (914601667 00)
Electrolux EWD1409I
Electrolux EWD1409I (914601235 00)
Electrolux EWD1419I
Electrolux EWD1419I (914601207 00)
Electrolux EWD1419I (914601217 00)
Electrolux EWD1419I (914601217 01)
Electrolux EWD1477
Electrolux EWD1477 (914603111 00)
Electrolux EWF 1180-W
Electrolux EWF 1180-W (914002346 00)
Electrolux EWF 1380-W
Electrolux EWF 1380-W (914002345 00)
Electrolux EWF 1386-W
Electrolux EWF 1386-W (914002372 00)
Electrolux EWF-1030
Electrolux EWF1010
Electrolux EWF1010 (914791189 00)
Electrolux EWF1010 (914792517 00)
Electrolux EWF1010 (914792532 00)
Electrolux EWF1010 (914792532 01)
Electrolux EWF1020
Electrolux EWF1020 (914517203 00)
Electrolux EWF1020 (914517203 01)
Electrolux EWF1020 (914517203 02)
Electrolux EWF1020 (914517221 00)
Electrolux EWF1020 (914517221 01)
Electrolux EWF1020 (914517425 00)
Electrolux EWF1020 (914517429 00)
Electrolux EWF1020 (914517429 01)
Electrolux EWF1025
Electrolux EWF1025 (914517020 00)
Electrolux EWF1025 (914517100 00)
Electrolux EWF1025 (914517100 01)
Electrolux EWF10279W
Electrolux EWF10279W (914521568 00)
Electrolux EWF10279W (914521568 01)
Electrolux EWF10279W (914521568 02)
Electrolux EWF1029
Electrolux EWF1029 (914791159 00)
Electrolux EWF1029 (914791159 01)
Electrolux EWF1029 (914791211 00)
Electrolux EWF1029 (914791327 00)
Electrolux EWF1030 (914517209 00)
Electrolux EWF1030 (914517209 01)
Electrolux EWF1030 (914517473 00)
Electrolux EWF1030 (914791212 00)
Electrolux EWF1034
Electrolux EWF1034 (914516313 00)
Electrolux EWF1034 (914516313 01)
Electrolux EWF1035
Electrolux EWF1035 (914517018 00)
Electrolux EWF1035 (914517295 00)
Electrolux EWF1035 (914517295 01)
Electrolux EWF1035 (914517343 00)
Electrolux EWF1035 (914517407 00)
Electrolux EWF1035 (914517413 00)
Electrolux EWF1045
Electrolux EWF1045 (914516309 00)
Electrolux EWF1045 (914516309 01)
Electrolux EWF1045 (914517019 00)
Electrolux EWF1045 (914517299 00)
Electrolux EWF1045 (914517299 01)
Electrolux EWF1045 (914517408 00)
Electrolux EWF1045S
Electrolux EWF1045S (914517047 00)
Electrolux EWF1045S (914517409 00)
Electrolux EWF10470S
Electrolux EWF10470S (914521530 00)
Electrolux EWF10470W
Electrolux EWF10470W (914521500 00)
Electrolux EWF10470W (914521500 02)
Electrolux EWF10470W (914521524 00)
Electrolux EWF10470W (914521524 02)
Electrolux EWF10470W (914904503 00)
Electrolux EWF10470W (914904503 01)
Electrolux EWF10470W (914904503 02)
Electrolux EWF10479W
Electrolux EWF10479W (914904507 00)
Electrolux EWF10479W (914904507 01)
Electrolux EWF10480W
Electrolux EWF10480W (914522509 00)
Electrolux EWF1050
Electrolux EWF1050 (914517722 00)
Electrolux EWF1050 (914517727 00)
Electrolux EWF10570W
Electrolux EWF10570W (914521564 00)
Electrolux EWF10570W (914521564 01)
Electrolux EWF10570W (914521564 02)
Electrolux EWF10591W
Electrolux EWF10591W (914523616 00)
Electrolux EWF10670W
Electrolux EWF10670W (914521503 00)
Electrolux EWF10670W (914521503 02)
Electrolux EWF10670W (914521503 03)
Electrolux EWF10670W (914521503 05)
Electrolux EWF10670W (914521594 00)
Electrolux EWF10670W (914904501 00)
Electrolux EWF10670W (914904501 01)
Electrolux EWF10670W (914904501 02)
Electrolux EWF10670W (914904501 03)
Electrolux EWF10679W
Electrolux EWF10679W (914904508 00)
Electrolux EWF10679W (914904508 01)
Electrolux EWF10679W (914904508 02)
Electrolux EWF10679W (914904508 03)
Electrolux EWF10680W
Electrolux EWF10680W (914522510 00)
Electrolux EWF1073
Electrolux EWF1073 (914900160 00)
Electrolux EWF1073 (914900174 00)
Electrolux EWF1073 (914900175 00)
Electrolux EWF1073 (914900190 00)
Electrolux EWF1073 (914900226 00)
Electrolux EWF1073A
Electrolux EWF1073A (914900176 00)
Electrolux EWF1073A (914900177 00)
Electrolux EWF1073A (914900178 00)
Electrolux EWF1074
Electrolux EWF1074 (914900157 00)
Electrolux EWF1074 (914900159 00)
Electrolux EWF1074 (914900179 00)
Electrolux EWF1074 (914900180 00)
Electrolux EWF10771W
Electrolux EWF10771W (914521648 00)
Electrolux EWF10771W (914521648 01)
Electrolux EWF1081
Electrolux EWF1081 (914002753 00)
Electrolux EWF1082
Electrolux EWF1082 (914003351 00)
Electrolux EWF1082 (914900161 00)
Electrolux EWF1082 (914900166 00)
Electrolux EWF1082 (914900167 00)
Electrolux EWF1082B
Electrolux EWF1082B (914900168 00)
Electrolux EWF1082B (914900169 00)
Electrolux EWF1082B (914900170 00)
Electrolux EWF1082G
Electrolux EWF14108W
Electrolux EWF14108W (914900002 00)
Electrolux EWF14115
Electrolux EWF14115 (914900052 00)
Electrolux EWF14115 (914900088 00)
Electrolux EWF14118
Electrolux EWF14118 (914900050 00)
Electrolux EWF14118 (914900086 00)
Electrolux EWF14118 (914900102 00)
Electrolux EWF1412
Electrolux EWF1412 (914791406 00)
Electrolux EWF1420
Electrolux EWF1420 (914517216 00)
Electrolux EWF1420 (914517216 01)
Electrolux EWF1420 (914517276 00)
Electrolux EWF1420 (914517276 01)
Electrolux EWF1420 (914517279 00)
Electrolux EWF1420 (914517279 01)
Electrolux EWF1420 (914517361 00)
Electrolux EWF1420 (914517366 00)
Electrolux EWF1420 (914517366 01)
Electrolux EWF1420 (914517393 00)
Electrolux EWF1421
Electrolux EWF1421 (914517207 00)
Electrolux EWF1422
Electrolux EWF1422 (914517205 00)
Electrolux EWF1422 (914517205 01)
Electrolux EWF1422 (914517312 00)
Electrolux EWF1422 (914517312 01)
Electrolux EWF1422 (914517428 00)
Electrolux EWF1423
Electrolux EWF1423 (914517039 00)
Electrolux EWF1423 (914517099 00)
Electrolux EWF1423 (914517204 01)
Electrolux EWF1424
Electrolux EWF1424 (914517250 00)
Electrolux EWF1424 (914517250 01)
Electrolux EWF14240W
Electrolux EWF14240W (914521546 00)
Electrolux EWF1425
Electrolux EWF1425 (914517011 00)
Electrolux EWF1425 (914517063 00)
Electrolux EWF1425 (914517095 00)
Electrolux EWF1425 (914517095 01)
Electrolux EWF1425 (914517272 00)
Electrolux EWF1425 (914517272 01)
Electrolux EWF1425 (914517370 00)
Electrolux EWF1425 (914517370 01)
Electrolux EWF1426
Electrolux EWF1487 (914003002 01)
Electrolux EWF1488
Electrolux EWF1488 (914003193 00)
Electrolux EWF1488 (914003193 01)
Electrolux EWF1488 (914016013 00)
Electrolux EWF1489
Electrolux EWS1030 (914901209 01)
Electrolux EWS10400W
Zanussi IZ10 (914513088 00)
Zanussi IZ10 (914513122 01)
Zanussi IZ1000
Zanussi IZ1000 (914513022 00)
Zanussi IZ10ALU
Zanussi IZ10ALU (914513089 00)
Zanussi IZ12
Zanussi IZ12 (914513004 00)
Zanussi IZ12 (914513012 00)
Zanussi IZ12 (914513012 01)
Zanussi IZ12 (914513016 00)
Zanussi IZ12 (914513029 00)
Zanussi IZ12 (914513029 01)

Для ремонту і підбору запасних частин пральної машини необхідно знати її модель та серійний номер. Різні виробники користуються своєю термінологією, іноді це серійний номер, продуктовий номер, сервісний номер, індустріальний або комерційний код. Так чи інакше – це багатозначний номер, під яким випускалися або випускаються, абсолютно однакові пральні машини, того чи іншого виробника.

Машинки марки Electrolux (Електролюкс) мають 11-ти значний номер, що починається з дев'ятки (наприклад 914604004 01), пральні машини Indesit (Індезіт) мають 11-ти значний номер, який починається з вісімки (наприклад 80286390100), Candy (Канді) – 12-ти значний починається з трійки (наприклад 31054794 9515).

Нижче, на фотографіях різних типів пральних машин, показано місця, де може знаходитися етикетка-наклейка зі всієї необхідної сервісною інформацією:

1. Під дверцятами люка на корпусі.

2. На тильній стороні лючка фільтра насоса.

3. На задній стінці.

4. У паспорті або керівництві по експлуатації.



1. Під дверцятами люка на корпусі.
Найчастіше на пральні машини фронтального типу серійний номер знаходиться на наклейці під дверцятами люка. Або на дверцятах, або на корпусі. В більшості випадків номер складається з цифр, рідше з цифр і букв.

2. На тильній стороні лючка фільтра насоса.
На вертикальних моделях, наклейка з номером найчастіше знаходиться на внутрішній стороні маленького лючка, який прикриває фільтр насоса.

 

3. На задній стінці.
Задня стінка пральної машини - це традиційне місце для всілякої сервісної інформації. Якщо не вдалося знайти наклейку з номером на передній частині, то на задній стінці вона напевно збереглася.

4. У паспорті або керівництві по експлуатації.
І нарешті, серійний номер іноді можна знайти в документах, які видаються у комплекті, при покупці пральної машини. Як правило номер знаходиться в паспорті або гарантійному талоні.

Мітки: Замок (УБЛ) для пральної машини Electrolux 124967514

Відгуки (0)

Немає відгуків про цей товар.

Нові надходження
Заканчивается
0
226грн.
До кошика
Товари зі знижкою